V ambulancii FBLR na základe anamnézy a následnej diagnostiky indikujeme základnú a špecializovanú komplexnú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom s ochoreniami pohybového systému, nervového systému, s internými ochoreniami, pacientom po ortopedických, neurochirurgických, traumatologických, kardiochirurgických operáciách.

Zmluvný partner:

  • VšZP
  • Dôvera
  • Union
jan kozakMUDr. Ján Kožák

V roku 1974 vyštudoval všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. V roku 1979 získal špecializáciu prvého stupňa v odbore ortopédia a v roku 1985 špecializáciu v odbore ortopédia druhého stupňa. V roku 1999 získal špecializáciu v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Dlhé roky pracoval ako lekár – ortopéd v Kysuckej nemocnici s poliklinikou v Čadci.

katarina loudova mMUDr. Katarína Loudová

V roku 2008 ukončila štúdium všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. Po ukončení štúdia začala pracovať ako lekár na Ortopedicko-traumatologickej klinike UNM v Martine. V súčasnosti pôsobí aj ako lekár na Fyziatricko-rehabilitačnom oddelení v UNM v Martine. Venuje sa tiež detskej rehabilitácii a absolvovala Kurzy manuálnej terapie na Klinike fyziatrie, balneológie a rehabilitácie UPJŠ v Košiciach.

katarina loudova m
MUDr. Ivana Weberová

V rokoch 1989- 1996 študovala na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne a Lekárskej fakulte UK v Martine. Prvú špecializáciu získala v roku 1999 v odbore Vnútorné lekárstvo, druhú špecializáciu v roku 2006 v odbore Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Od roku 1996 pracuje vo FNsP Žilina a balneologické skúsenosti získala dvojročnou praxou v Liečených kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach, desať rokov pracuje ako rehabilitačný lekár v Rehabilitácii v Rajci. Absolvovala napríklad tieto kurzy a certifikáty: Neurospinálny rebalans, Hippoterapia, Cvičenia na labilných plochách a s overballmi, Manuálna medicína, Nový koncept manuálnej medicíny osového aparátu a periférnych kĺbov MUDr. Miroslava Tichého, Metóda Mc Kenzie v kontexte centrovanej postúry, nešpecifické mobilizácie pomocou loptičiek, Manažment spinálneho pacienta, Instabilita krčnej chrbtice, Laseroterapia, Testovanie a tréning funkčnej dynamickej stabilizácie, Liečebná metóda SM systém. Od roku 2007 je majiteľkou, konateľkou a lekárkou v súkromnom centre liečebnej rehabilitácie Fyziomedica s.r.o., kde sa venuje okrem tradičných rehabilitačných metodík a fyzikálnej liečbe aj kraniosakrálnej terapii, etikoterapii a psychosomatike.