osetrenie plazmou2PLAZMALIFTING alebo omladenie vlastnou plazmou, je nová a prevratná metóda, ktorá pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhladenie vrások a výrazných znakov starnutia či veľmi povolenej pleti. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch.

Tajomstvo mladosti Plazmaliftingu spočíva v našej vlastnej krvnej plazme.

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu je fakt, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály. Táto terapia nemá žiadne vedľajšie účinky.

  • Účinne regeneruje kožné bunky
  • Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť
  • Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia
  • Prevencia a spomalenie starnutia
  • Vykonávané z vlastnej krvi pred zrakom klienta
  • Žiadne umelé látky a materiály
  • Nemá žiadne vedľajšie účinky ani riziká
  • Vykonáva sa v znecitlivení, zákrok je bezbolestný
  • Vhodné pre tvár, kruhy pod očami, krk a šiju, dekolt i chrbát rúk

Ako ošetrenie prebieha?

Pri omladení vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu sa jedná o jednu z najprogresívnejších metód, ktorá využíva tzv. PRP – plazmy bohaté na trombocyty. Klientovi lekár odoberie malé množstvo krvi, a ihneď, pred jeho zrakom, sa v špeciálnom prístroji za vysokej frekvencie odstredí a oddelí plazma od krvi. Výslednú látku (PRP) použije lekár pri aplikácii rejuvenačných techník, napr. mezoterapie, alebo ako výplňový materiál – jeho pôvodnému darcovi. Zákrok ako taký je v tomto prípade bezbolestný, pretože na oblasť vpichu je vopred nanesená anestetická krém.

Čo nasleduje po aplikácii?

Jedinečnosť Plazmaliftingu spočíva v stimulácii prirodzených mechanizmov ľudského tela. Vďaka aplikácii plazmy, bohatej na omladzujúce látky, dochádza k regenerácii buniek, ktoré doslova začínajú pracovať v „režime mladého tela.“ Akákoľvek imunitná či alergická reakcia je pritom vylúčená, pretože je pacientovi aplikovaný jeho vlastný, prirodzený materiál.

osetrenie plazmou

Pre koho je Plazmalifting vhodný?

Omladenie vlastnou plazmou alebo plazmalifting je vhodný na regeneráciu u klientov s unavenou, povädnutou a starnúcou pleťou, ale aj preventívne na zabránenie a oddialenie starnutia. Pomáha zahladiť aj výraznejšie stopy starnutia ako sú vrásky, či výrazne povolená pleť a taktiež urýchľuje proces hojenia kože po rôznych zákrokoch.

K akým zmenám dôjde po aplikácii?

Koža sa napne a zlepší sa jej farba, obnoví sa pružnosť pokožky, zahladia sa vrásky.