oscadnica vseobecny lekarMnohých z nás trápi v tomto predvianočnom období nepríjemná chrípka. Ambulancie všeobecných lekárov sú preplnené a pacienti sa v tomto náročnom období potýkajú navyše so skutočnosťou, že niektorí všeobecní lekári ukončujú svoju kariéru. Jedným z dôvodov je dôchodkový vek. Z dát Národného centra zdravotníckych informácií totiž vyplýva, že viac ako štvrtina pracujúcich lekárov na Slovensku má 60 a viac rokov.

Ak práve riešite situáciu, že váš lekár napríklad odchádza do dôchodku a nemá za seba v ambulancii náhradu, máme pre vás riešenie.

V Medmedical Klinik máme ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých, kde ordinuje MUDr. Irena Kožáková a lekár Andrii Karpevych.

Táto ambulancia momentálne stále prijíma nových pacientov. Ambulancia je zmluvným partnerom všetkých 3 poisťovní (VŠZP, Dôvera, Union) a pacienti v nej neplatia žiadne poplatky.Postup pri zmene všeobecného lekára je úplne jednoduchý:

1. Vypíšete si toto tlačivo >> a prinesiete ho k nám na ambulanciu všeob. lekára. V prípade ak nemáte možnosť vytlačiť si tlačivo vopred, radi Vám s tým na klinike pomôžeme.
2. Vypísané tlačivo odovzdáte v našej ambulancii všeobecného lekára, kde sa o zvyšok postarajú. Vašu zdravotnú dokumentáciu si vyžiadajú priamo od vášho predchádzajúceho lekára, takže už k nemu nemusíte zbytočne merať cestu.

Ak stihnete odovzdať tlačivo do konca decembra 2022, od 1.1. 2023 sa stanete našim pacientom v starostlivosti profesionálnych lekárov.

Výhodou našej kliniky je mnoho odborných ambulancií pod jednou strechou (interná, urologická, neurologická, chirurgická, ortopedická, gynekologická, ambulancia cievnej chirurgie a iné). Práve počas tohto chrípkového obdobia je to častokrát kľúčové pri rýchlej diagnostike ochorenia. Pacientovi vieme napríklad urobiť RTG pľúc, sono prínosových dutín, otestovať ho na covid-19 a v prípade potreby poslať k nášmu špecialistovi.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky (041/5092 112, 041/5092 113, 0949 000 113) alebo emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.