Vlasy sú korunou krásy a ich strata trápi mužov aj ženy. Príčinou môžu byť rôzne ochorenia, stres, obdobie po pôrode, ale tiež genetika. Netreba sa s neželaným stavom zmieriť. Treba o každý vlas zabojovať. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a najmä trpezlivosť - výsledok sa dostaví. Vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov.

Je to metóda, ktorá sa v estetickej dermatológii používa pri revitalizácii vlasov a vlasovej pokožky a redukcii vypadávania vlasov.

Na základe charakteru vypadávania vlasov sa dá približne určiť možný spúšťač a pôvod vypadávania vlasov. Tím odborníkov MEDMEDICAL KLINIK vám rád pomôže riešiť problém vypadávania vlasov pomocou účinnej metódy - mezoterapie vlasov.

Účinky mezoterapie

  • zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré spôsobujú stratu vlasov
  • stimuluje proliferáciu vlasových buniek, čím umožňuje vznik nových vlasov
  • stimuluje cirkuláciu krvi, ktorá poskytuje optimálnu výživu a okysličenie

Aplikácia

Do vlasovej pokožky sa injekčne aplikuje  špeciálny prípravok s obsahom účinných látok: zinok, minerály, aminokyseliny, rastové faktory a vitamíny skupiny B.

Trvanie

v závislosti od rozsahu ošetrovanej plochy 30 – 60 min.

Výsledný efekt

Výsledkom je zlepšenie elasticity a hydratácie  kože, revitalizácia a stimulácia vlasových folikulov. Pravidelnými ošetreniami docielime podporu rastu vlasov vďaka zlepšeniu výživy a prekrveniu vlasovej pokožky.

Odporúčanie

Odporúčame absolvovať podľa stavu postihnutia štandardne 3-6 aplikácií v mesačných intervaloch.

Cena

Cena za aplikáciu je 85 eur + vstupná konzultácia 25 eur.