Ak práve riešite situáciu, že váš lekár napríklad odchádza do dôchodku a nemá za seba v ambulancii náhradu, máme pre vás riešenie. Aktuálne v Medmedical Klinik stále prijímajú nových pacientov do ambulancie všeobecného lekára pre dospelých, kde ordinuje MUDr. Irena Kožáková a lekár Andrii Karpevych.

- Zdravotnou sestrou, a zároveň pravou rukou lekárov je Lenka Húšťavová.

- Ambulancia je zmluvným partnerom všetkých 3 poisťovní (VŠZP, Dôvera, Union) a pacienti v nej neplatia žiadne poplatky.

Postup pri zmene všeobecného lekára je úplne jednoduchý:
1. Vypíšete si toto tlačivo >> a prinesiete ho na ambulanciu všeobecného lekára do Medmedical Klinik. Toto tlačivo slúži na odstúpenie od dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti od pôvodného všeobecného lekára, a zároveň uzatvorenie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s novým všeobecným lekárom pre dospelých. Predtým ako uzatvoríte dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s novým lekárom musíte mať totiž ukončenú dohodu s pôvodným lekárom.
Vypísané tlačivo odovzdáte v ambulancii všeobecného lekára, kde sa o zvyšok postarajú. Vašu zdravotnú dokumentáciu si vyžiadajú priamo od vášho predchádzajúceho lekára, takže už k nemu nemusíte zbytočne merať cestu.

Prečítajte si celý rozhovor ---